Is het mogelijk arbeidstijden (schema 2 weken op / 2 weken af) aan te passen?

Ja, dat is in bepaalde gevallen mogelijk. SodM staat toe om het gebruikelijke schema van 2 weken op en 2 weken af uit het Arbeidstijdenbesluit te wijzigen.

Met een verlengd schema wordt het risico op besmetting met het corona-virus beperkt. Artikel 5.10 van de Arbeidstijdenwet maakt dit afwijkende schema mogelijk.

De tijdelijke wijzingingen zijn:

Dit geldt tot 1 juli 2020, tenzij de omstandigheden rond corona om andere maatregelen vragen.